Súťaž s Našou vodou o 10 relaxačných pobytov

Súťaž s Naša voda

Súťaž s Našou vodou o 10 relaxačných pobytov pre dve osoby podľa vlastného výberu. Kúpačka na západe? Dovolenka na východe? Siesta v srdci Slovenska? Dobi si baterky podľa svojho gusta, cestuj s nami po krajine vodného bohatstva.

Zakúp si od 1. júla 6-balenie minerálnych vôd Baldovská, Drobček alebo Salvator, odlož si pokladničný blok a vyplň registračný formulár. Koľko 6-packov si domov odnesieš, toľkokrát máš šancu. Súťaž trvá do 30.9.2017.

Až 200 z vás môže získať mäkučkú kúpaliskovú deku či odolnú nerezovú fľašu pripravenú na každé dobrodružstvo. Na desiatich šťastných výhercov čaká vysnívaný pobyt na 2 noci pre 2 osoby.

Na západnom Slovensku ti ponúka relax vychýrený wellness komplex v Patinciach v hoteli Family Wellness Hotel & Marina****. Čaká tu na teba polpenzia, neobmedzený vstup do bazénového sveta s termálnou vodou a množstvo ďalších skvelých atrakcií. O niečo severnejšie sa nachádza Spa Hotel Grand Splendid*** v Piešťanoch, v ktorom si vychutnáš pobyt s polpenziou a tromi procedúrami pre každú osobu.

Stredné Slovensko ti otvorí svoje brány v štyroch lokalitách. Prvou sú Dudince, kde sa necháš rozmaznávať v kúpeľnom hoteli Minerál donáškou raňajok priamo do hotelovej izby. Na výber budeš mať dvakrát obed alebo večeru. Samozrejmosťou je vstup do wellness a rôzne relaxačné procedúry.
Druhou lokalitou sú Sklené Teplice s Kúpeľným domom Goethe s plnou penziou, kde si okrem iného užiješ vynikajúci jaskynný parný kúpeľ s oddychovým zábalom.
Hotel Pieris*** v obci Podbanské ponúka relaxačný pobyt s raňajkami a množstvom atrakcií. Čerešničkou na torte je voľný vstup do Wellness Pieris a do wellness centra AQUA & KIDS´& SAUNA Paradise.
V objatí hôr si vyčistíš myseľ v Hoteli Bešeňová*** s raňajkami, celodenným vstupom do vodného parku Bešeňová a 3-hodinovým vstupom do Saunového sveta.

Východné Slovensko takisto ponúka štyri skvelé príležitosti na relax. Hotel Riverside*** v AquaCity Poprad je ideálnym miestom na odreagovanie sa, a to vďaka voľnému vstupu do aquaparku Aqua packet.
Súčasťou pobytu na Domaši v Hoteli Zelená lagúna**** sú raňajky, neobmedzený vstup do wellness, plaveckého bazéna a kardio posilňovanie.
Grand Hotel Strand**** vo Vyšných Ružbachoch ťa pohostí polpenziou, rozmazná celotelovou masážou pre dvoch a voľným vstupom do Wellness centra s krytým bazénom.
Vybrať si môžeš i Smerdžonku v Dome zdravia*** v Červenom Kláštore. Ak sa rozhodneš pre tento pobyt, spolu s ním získaš minerálny vaňový kúpeľ v liečivej minerálnej vode Smerdžonka, oxygenoterapiu a raňajky.

Dostal si chuť na poriadny oddych a relax? Podpor svoj pitný režim, kúp si 6-balenie niektorej z minerálok, zapoj sa do súťaže na www.nasavoda.sk a vyhraj niektorý z týchto exkluzívnych pobytov.

By | 2017-10-23T17:02:31+00:00 jún 1st, 2017|Categories: Novinky|Tags: , |