Jesenné novinky z magazínu Naša voda

Veľká súťaž s Našou vodou bola ukončená a my poznáme jej víťazov. 210 šťastlivcov, ktorí sa zapojili, získalo hodnotné ceny. Hlavnými výhrami boli relaxačné pobyty pre dvoch v rôznych populárnych kúpeľoch, wellnessoch a aquaparkoch. Celý zoznam výhercov si môžete pozrieť tu. Ak ste sa náhodou do súťaže zapojiť nestihli, ešte vždy sa môžete pravidelne zapájať do menších súťaží, ktoré portál Naša voda organizuje, a to najmä na Facebooku a Instagrame. Preto vám odporúčame tieto profily pravidelne sledovať.

Hoci sa veľká súťaž, ale aj leto definitívne skončili, neznamená to, že by ste mali ostať doma a čakať na sneh. Jeseň je plná farieb a my máme pre vás niekoľko tipov, ako toto chladnejšie, no príjemné počasie využiť a vyraziť za spoznávaním slovenských vodných krás. V prvom rade vám odporúčame navštíviť pravý prírodný wellness, ktorý vás nebude nič stáť. Kúpanie sa v liečivej kadi v Liptovskom Jáne je totiž úplne zadarmo. Kde kaďu nájdete a čo je na nej výnimočné, si môžete prečítať v tomto článku.

Kaďa v Liptovskom Jáne

Ak máte radi vietor vo vlasoch a krásnu krajinu vôkol, pripravené sú pre vás 3 tipy na cyklovýlety za vodnými krásami Slovenska. Stačí sa dobre obliecť do chladnejšieho počasia. A nemusíte byť ani skúsení cyklisti – tieto trasy zvládnete aj s menšou kondičkou. Celý článok si môžete prečítať tu.

Cyklovýlety za vodnými krásami

Keby vás zaujímalo, kam letia vtáky, aby sa uchránili pred studeným počasím a prežili ďalší rok, odporúčame vám prečítať si článok o migrácii vtáctva. Dozviete sa v ňom aj mnohé zaujímavosti – napríklad ktoré vtáky sú najvytrvalejšími letcami a akú dôležitú úlohu v ich migrácii zohráva voda.

O migrácii vtáctva

Ak by vám toto nestačilo, na záver pridávame ešte niekoľko ďalších tipov na výlety za vodnými krásami na jeseň.

Ako hrdí partneri projektu Naša voda vám želáme príjemné čítanie.

Tipy na výlety za vodnými krásami na jeseň

By | 2017-10-23T17:03:25+00:00 október 23rd, 2017|Categories: Novinky|Tags: , |